reklama

 

SVATEBNÍ VIDEA

Vtipný svatební tanec

Královská svatba - parodie

Originální žádost o ruku

Nahá, hromadná svatba


Svatba na pláži

Srandovní svatba a nezadržitelný smích

Před oltář přišli nazí

 

Kelly Clinton a Lee Wiggets přišli na svůj svatební obřad nazí. Přáli si prý, aby jejich hosté na tento den nikdy nezapomněli. Nevěsta tak měla na sobě jen závoj, který jí sahal po stehna, boty a pohlaví jí zakrývala dlouhá svatební kytice. Ženich překryl své přirození kloboukem a jinak byl zcela nahý. Hostům přišla ceremonie více než zábavná. "Plánovali jsme to roky. Nestydíme se za naše těla a vidím, že i hostům to přišlo jako zábavný nápad. Kromě toho, ušetřila jsem peníze, které bych jinak musela dát za svatební šaty," řekla nevěsta.

Nemotorný svěděk


Opravdu profi fotograf

Parádní svatební obřad...

 

Parádní svatební obřad: Nevěsta praskala smíchy a nemohla přestat
Některé nevěsty na svém svatebním obřadu pláčou štěstím, jiné jsou vážné a  klepou se nervozitou. Jsou ale i ty, co přímo praskají smíchy. To byl případ tehdy ještě budoucí Melissy Engstorm, jejíž video se stalo brzy po jejím svatebním obřadu hitem You Tube.
Z vážného svatebního obřadu se může lehce stát komediální představení. Stačí místo „právoplatně“ v  manželském slibu vyslovit „vaflově“ – což se v angličtině z „lawfully“ na „waffley“ velmi lehce povedlo ženichovi Melissy. Ten se po tomto přeřeknutí dlouho nedostal ke slovu, protože se nevěsta nemohla přestat smát a nakazila tím celý sál.
Andrew Engstrom svou budoucí manželku stvrdil ale nejen „oplatkově“, dodal poté i to, že se stává jeho manželkou také palačinkově. Nato nevěsta chytla další, ještě větší vlnu smíchu. Obřadník se marně snažil zopakovat ceremonii od začátku...

Bláznivá svatba